Türkiye’nin Yerli Antivirüs Yazılımı: CHOMAR Antivirüs

Sanal alemin en tehlikeli varlıkları olan virüsler ve diğer zararlı yazılımlardan korunmak amacıyla birçok kullanıcı antivirüs yazılımlarını tercih etmekte. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan antivirüs yazılımlarına alternatif %100 yerli antivirüs yazılımı Mersin’de 10 kişilik bir ekip tarafından geliştirildi. Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren CHOMAR Antivirüs, Türkiye’nin ilk OPSWAT Gold sertifikasına sahip ilk ve tek antivirüs yazılımıdır. CHOMAR Antivirüs bireysel, kurumsal ve mobil cihazları zararlı yazılımlardan korumak, zararlı yazılımları tespit ederek temizleyerek tam koruma özelliğine sahip bir yazılımdır. Düşük kaynak tüketimi ile cihazlarınızın çalışma düzenini etkilemeyerek arka planda çalışmasını sürdürerek gerçek zamanlı koruma sunmaktadır.Ürünler ve Özelikleri

CHOMAR Antivirüs
Kişisel bilgisayarlar için geliştirilen ve üstün koruma teknolojisi sunan CHOMAR Antivirüs ile bilgisayarlarınızı zararlı yazılımlarına karşı koruyabilirsiniz.

CHOMAR İnternet Security Antivirüs koruma yazılımı ile birlikte bilgisayarınızı internetin zararlı uygulamalarında koruyabilir, e-posta güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

CHOMAR Mobil Antivirus Security Taşınabilir cihazlarınızı (cep telefonu, tablet vb) güvenle kullanabilmeniz, zararlı uygulamalardan korunmak amacıyla mobil antivirüs uygulamasını kullanabilirsiniz.

CHOMAR AppLocker Android telefon ve tabletlerinizde bulunan özel verilerinizin incelemesini, galerinizi şifreleyerek hassas fotoğraf ve videoların gizlenmesini, önemli verilerin silinmesini engellemek amacıyla AppLocker kullanabilirsiniz.

CHOMAR Battery Saver Android cihazlarınızın pil ömrünü artırmaya yönelik geliştirilen Battery Saver uygulaması ile mobil cihazlarınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz.

CHOMAR Antivirüs Resmi İnternet Sitesi
www.chomar.com.tr

Hakkında Oğuzhan ÇALIŞKAN

Siber Güvenlik Araştırmacısı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*